Nasza firma to wiodąca na rynku hurtownia materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasza główna działalność to sprzedaż materiałów wykorzystywanych w branży wentylacja i klimatyzacja.

O nas

Firma "HTH Warszawa" powstała w 1993 roku. Od początku działalności firmę charakteryzował dynamiczny rozwój. Będąc przedstawicielem Polsko - Austriackiego Przedsiębiorstwa FRAPOL stała się jedną z najlepiej zaopatrzonych hurtowni wentylacyjnych w województwie mazowieckim.

W tym roku obchodzimy 19 lat istnienia na polskim rynku, w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Przez te wszystkie lata daliśmy się poznać jako firma rzetelna, sumienna, terminowo i profesjonalnie wypełniająca wszystkie swoje zobowiązania. Naszym głównym celem jest uzyskanie jak najwyższego zadowolenia klientów, oczekujących wysokiej jakości elementów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz przystępnej ceny.

Obecnie w bogatej ofercie HTH Warszawa znajdą Państwo wyroby wielu renomowanych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nasi kontrachenci:

Frapol Sp. z o.o.


Konwektor Sp. z o.o.

RDJ Klima sj

Rockwool Polska Sp. z o.o.


Juwent sj

Belimo Siłowniki S.A.

Systemair


Helios

Venture Industries Sp. z o.o.